Witamy w CARGAZ I s.c.

Zadzwoń do nas

+48 503606997

23-100 Bychawa

ul. Sienkiewicza 12

22-375 Izbica

Wólka Orłowska

Myjnia samochodowa

Profesjonalna myjnia samochodów osobowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kierowców, prowadzimy myjnię samochodów osobowych. Specjalistyczne narzędzia i dostęp do profesjonalnych środków czyszczących pozwalają nam oferować usługi najwyższej jakości. Zadbamy, aby Twój samochód został oczyszczony nawet z tych zabrudzeń, których na co dzień nie zauważasz.

Dzięki naszym myjniom możesz liczyć nie tylko na czyste podwozie i eleganckie nadwozie, ale również na dbałość o środek pojazdu. Czyszczenie tapicerki i odkurzanie podłogi oraz siedzeń to podstawa sprzątania wnętrza. Zapewniamy fachową pielęgnację wszystkich elementów, bez względu na materiał, z jakiego są wykonane. Pozwala to uzyskać doskonały efekt wizualny i przywrócić zapach wewnątrz pojazdu.

Mycie oraz woskowanie karoserii pozwala przywrócić jej pierwotną świetność i zabezpieczyć przed działaniem niektórych czynników zewnętrznych, szczególnie tych atmosferycznych. Decydując się na pełny pakiet usług, odbierzesz swój samochód w jego najbardziej estetycznej wersji!